• Kisskin Blog

Plusy biżuterii minimalistycznej

Aktualizacja: 12 sie 2019


Biżuteria minimalistyczna. Jak ją dobierać?


Biżuteria jest dodatkiem i ozdobą do całej naszej stylizacji. Może być bardzo kolorowa i wyrazista lub drobna, niemal niezauważalna. Wszystko zależy od tego do czego chcemy ją założyć. Dzisiaj skupimy się na biżuterii delikatnej, minimalistycznej. Kiedy jest odpowiednia?


Delikatna, acz efektowna

Chodzi oto, aby biżuteria była dobrana tak, żeby widać było, że jest dodatkiem. Dlatego jeśli decydujemy się na ubiór, który sam sobą jest już bardzo krzyczący, ma dużo wzorów i kolorów to, nie trzeba do nich dobierać różnokolorowych korali czy długich, wiszących, kryształowych kolczyków. Najlepiej dobrać do nich cienki łańcuszek z drobnym wisiorkiem lub małe, wkręcane kolczyki. Musimy pokazać, że mamy wyczucie i umiar.


Minimalistyczne naszyjniki

Jeśli mowa o minimalistycznej biżuterii, to przyznać trzeba, że jest ostatnio w modzie. Co ciekawe, często połączone są bezpośrednio z łańcuszkiem – dzięki temu kupujemy całość, a nie osobne elementy. To z jednej strony duży plus, ponieważ na pewno nie zgubimy jednego z elementów. Z drugiej strony nie będziemy musieli dokupować zawieszek i zmieniać wisiorka do łańcuszka.


Biżuteria minimalistyczna doskonała na prezent

Biżuteria minimalistyczna, będzie odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Można śmiało kupić ją w prezencie dla nastolatki, na przykład na osiemnaste urodziny, ale także mamie, cioci lub babci. Jeśli szukacie idealnego prezentu na każdą okazję, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu online www.kisskin.pl


14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie