top of page

Kisskin przyjazne środowisku

Zaktualizowano: 10 lis 2021

Od samego początku istnienia firmy, moim założeniem było, żeby marka Kisskin była przyjazna środowisku.


Nasze pudełeczka, w których dostajecie biżuterie są to w jak największym stopniu materiały z recyclingu.


Ciężko było w fazie początkowej znaleźć firmę, która wykonuje takie pudełeczka, a ich cena nie odstrasza. Całe szczęście udało się, po dłuższych poszukiwaniach, nawiązać współpracę z firmą i cieszyć się jakością usługi.


Całość wysyłki pakuje również w papierowe pudełeczko, które pochodzi z recyklingu. Staram się aby w naszych paczkach było jak najmniej plastiku i materiałów, które później nie nadają się do rozłożenia.


Biżuteria, którą tworzę, to także przemyślany proces jeżeli chodzi o dbanie o nasze środowisko. Kamienie naturalne oraz metale z których powstaje biżuteria, dobieram i kupuje bardzo przemyślanie. Nie produkuję biżuterii w dużej ilości, tworze wzory, które później fotografuję i pokazuję w butiku. Z tych wzorów wybieracie i składacie zamówienie, a ja wykonuję je dla Was, dlatego czas realizacji trwa czasami od 5-10 dni roboczych.


Uważam, że w przyrodzie nic nie powinno się marnować, dlatego produkuję tyle ile się sprzedaje. Dzięki temu minimalizuję odpady oraz nie generuje i nie zbieram bezużytecznych materiałów.


Ziemia sama tworzy dla nas te wszystkie cuda, które później możemy wydobyć i pięknie obrobić, ale my firmy, musimy pamietać o umiarze i zachować zdrowy rozsądek.


Hasło marki to " Minimalism is Sexy" - zgadzacie się z tym ?38 wyświetleń0 komentarzy