• Kisskin Blog

Biżuteria idealna na karnawał

Karnawał tuż tuż, a Ty zastanawiasz się nad dodatkami i biżuterią? W okresie karnawału to idealny moment, by zaszaleć ze stylizacjami. Koniecznie pamiętaj, by dopełniła je piękna biżuteria. Mamy dla was nieco inspiracji!


Po Świętach, okresie idealnym na odpoczynek, przychodzi czas imprezowych szaleństw i jest to świetna okazja do wielu spotkań z przyjaciółmi w klubach, czy w domowym zaciszu. Ale bez względu na to, gdzie będziesz bawić się w trakcie karnawału, na pewno sporą wagę będziesz przywiązywać do stylizacji. I zapewne będziesz chciała sięgnąć po rzeczy, których nie nosisz na co dzień, bo są zbyt eleganckie, odważne czy ekstrawaganckie. Kiedyś jednak trzeba zaszaleć z modą, więc dlaczego by nie zrobić tego właśnie w sezonie karnawału.


Zgodnie z tradycją, karnawał to czas, gdy świat staje na głowie… I tak samo trendy! Spokojne pastele czy eleganckie kraty, które nosimy na co dzień, zastępują cekiny i aksamit. A biżuteria? Tutaj też stawiamy na blask, ale nie tylko! Kisskin urzeka połączeniem tego, co najgorętsze w modzie z subtelnością dodatków.


Oto kilka naszych propozycji na ten imprezowy czas.
0 wyświetlenia