top of page

PŁATNOŚCI


Płatności mogą być dokonywane za pośrednictwem jednego z następujących sposobów, wybranego podczas procedury składania zamówienia: przelewem na konto, blik lub płatność PayU.

Dane do przelewu:
ING Bank Śląski 02 1050 1038 1000 0097 0909 4743

Tytuł przelewu: Imię Nazwisko, nr zamówienia
Kisskin Jewelry

Jugosłowiańska 15a/25

03-984 Warszawa

Dane do przelewu zagranicznego 

PL02 1050 1038 1000 0097 0909 4743

Swift: INGBLPW

Płatność Blik/przelew na telefon

W aplikacji swojego banku należy wybrać opcje przelew na telefon oraz wprowadzić numer telefonu

+48 696-031-713 , w tytule prosimy wpisać nr zamówienia, to na pewno ułatwi zweryfikowanie zamówienia.

W przypadku braku wpłaty w ciągu 7 dni od daty złożonego zamówienia, transakcja zostaje uznana za nieaktualną i będzie automatycznie anulowana.


DOSTAWY


Sprzedawca zrealizuje Zamówienie w momencie kiedy środki zostaną zaksięgowane na koncie. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedochowanie terminu z przyczyn od niego niezależnych, a w szczególności w przypadku wystąpienia siły wyższej, tj. jakichkolwiek okoliczności pozostających poza kontrolą Sprzedawcy, w tym w szczególności wojny, aktów terrorystycznych, strajków, stanów wyjątkowych, braku funkcjonowania środków transportu, przerw w dostawach prądu lub mediów, trzęsień ziemi lub innych katastrof naturalnych. Do każdej przesyłki zostanie wystawiony paragon lub faktura VAT (na życzenie) obejmująca cenę Towaru i koszty przygotowania przesyłki, która zostanie wysłana razem z paczką lub na maila podanego w formularzu. W przypadku wolnych dni od pracy, przesyłki będą wysyłane zaraz w pierwszy dzień roboczy. 

Czas przygotowania produktu do wysyłki około 2 dni od otrzymania wpłaty za zamówienie. W przypadku zamówień Pre Order czas na wykonanie zamówienia oraz przygotowanie do wysyłki zajmuje około 10 dni roboczych. Jest to czas, w którym produkt jest pakowany i przygotowywany do odebrania przez kuriera.

CENA, PRZESYŁKA I PRZYGOTOWANIE PRZESYŁKI. OPŁATY I PODATKI.

 

Ceną Towaru jest cena wskazana na indywidualnej stronie prezentującej Towar w momencie składania zamówienia.

 

Cena Towaru obejmuje podatek VAT, oraz inne należne podatki, nie obejmuje natomiast kosztów przesyłki i przygotowania do przesyłki.

 

Opłaty za wysyłkę, przygotowanie do przesyłki oraz związany z nimi podatek VAT oraz inne podatki, jak również ogólna cena za realizację zamówienia zostanie wskazana na formularzu wyświetlającym się przed potwierdzeniem przez Klienta złożenia Zamówienia oraz w Potwierdzeniu Otrzymania Zamówienia. Opłaty za przesyłkę są zależne od wybranego  przez Klienta podczas procedury składania Zamówienia miejsca dostawy oraz sposobu dostawy.

 

Przesyłki realizowane są za pośrednictwem: inpost paczkomaty, UPS z odbiorem w punkcie oraz kurierem DHL.

Przy wyborze wysyłki inpost lub UPS napisz do nas maila, który paczkomat/punkt jest dla Ciebie najwygodniejszy (kontakt@kisskin.pl) , jeżeli nie otrzymamy wiadomości wyślemy paczkę do paczkomatu/punktu, który sami znajdziemy najbliżej adresu podanego w zamówieniu. 

 

Przed pokwitowaniem odbioru przesyłki, Klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie.

bottom of page